ادیو کالا

بازی Returnal در تاریخ ۲۹ اسفند منتشر خواهد شد

جدیدترین بازی استودیو Housemarque یکی از آثاری بود که چند ماه پیش در اولین رویداد معرفی‌ بازی‌های پلی‌استیشن ۵، برای نخستین بار به نمایش در آمد. اکنون در جریان مراسم گیم اواردز ۲۰۲۰ تاریخ عرضه و نمایش جدید بازی Returnal منتشر شده است.

طبق چیزی که در انتهای تریلر بازی Returnal دیدیم، این اثر یک روز قبل از آخرین روز سال شمسی یعنی در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ (۱۹ مارس ۲۰۲۱) به‌صورت انحصاری برای کنسول نسل نهمی پلی‌استیشن ۵ عرضه می‌شود تا اثری دیگر به لیست بازی‌های پلی‌استیشن ۵ در سه‌ماهه‌ی اول ۲۰۲۱ اضافه شود.

Returnal یک بازی شوتر سوم‌شخص روگ‌لایک است که توسط استودیو Housemarque ساخته و توسط شرکت سونی به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر می‌شود. Housemarque در گذشته با ساخت آثاری همچون Resogun، Alienation و Nex Machina همکاری بسیاری خوبی را با سونی تجربه کرده است. حال آن‌ها در جدیدترین ساخته‌ی خود هم این همکاری را با سونی ادامه داده‌اند. به‌ نظر می‌رسد که بازی Returnal ویژگی اصلی آثار قبلی این استودیو را در خود دارد و همچنان قرار است اکشنی سریع و بسیار پرهیجان را تحویل مخاطبان خود دهد. با این تفاوت که این بار بودجه و بزرگی پروژه از ساخته‌های قبلی بیشتر است. روگ لایک بودن بازی یکی از تفاوت‌های مهم و اساسی و از کلیدی‌ترین ویژگی‌های آن است. از آنجایی که این روزها بازی‌های روگ لایک طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند و توانسته‌اند خوش بدرخشند، این فرصت خوبی است تا Returnal بتواند توجه طیف بیشتری از مخاطبان را به خود جلب کند.

دیدگاه شما
رسانه های همکار
استفاده از مطالب ادیوکالا مگ برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام ادیوکالا مگ و لینک به منبع بلامانع است. حقوق این سایت به ادیوکالا (فروشگاه آنلاین ادیوکالا) تعلق دارد.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.